Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
71 %
5.7kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

VIDEO: Të rinjtë thyejnë orën policore në Durrës, rrihen me grushte e shkelma me efektivët e Patrullës

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Disa të rinj janë shoqëruar pas mesnate në Policinë e Durrësit. Mësohet se shkak është bërë përleshja e tyre me efektivët e patrullës, të cilët kur i kanë konstatuar pas orës policore, i kanë këshilluar të shkojnë në shtëpi.

Të rinjtë që mesa duket janë banorë të lagjes, pasi një prej tyre flet me nënën nga ballkoni, përplasen me grushte e shkelma me efektivët e Policisë. Në këto kushte, disa prej tyre janë prangosur me dhunë dhe janë shoqëruar.

Deri tani nuk ka njofim zyrtar nga Policia e Durrësit për ngjarjen. Shikoni videon nga Report TV.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img