Tirana
light rain
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
20 °
E martë, 30 Maj, 2023

VIDEO/ Të përqafuar dhe të veshur me pelerina, Donaldi dhe Iliri filmohen në rrugët e Tiranës

Lajme të ngjashëm

Brenda shtëpisë së Big Brother Vip 1 ishin rivalë, mirëpo jashtë saj Iliri dhe Donaldi kanë treguar që gëzojnë një miqësi të bukur.

Së fundmi, dy ish banorët e Big Brother Vip janë filmuar në rrugët e Tiranës. Të veshur të dy me pelerina të kuqe ata shihen të përqafuar duke qeshur dhe kërcyer. Nuk dihet ende se për çfarë dy djemtë kishin vendosur të visheshin ashtu, ose mos ndoshta kanë qenë duke filmuar ndonjë projekt së bashku.

Ndërkohë, kujtojmë se emisioni i Donaldit  dhe vëllait të tij Romeos “Më lër të flas” starton  së shpejti dhe mos ndoshta vallë Iliri do të jetë i ftuari i parë.

 


Më shumë