Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
30 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

VIDEO/ Stuhia e fuqishme “paralizon” zonën e Atikës në Greqi, lumenjtë dalin nga shtrati dhe përmbytin rrugët

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Stuhia e fuqishme përfshiu këtë të enjte zonën e Atikës, në Greqi. Shirat e rrëmbyeshëm dhe era e fortë shkaktuan mjaft probleme për banorët e zonës.

Stuhia e fortë “paralizoi” për disa minuta  Atikën, ndërsa lumenjtë  dolën nga shtrati, duke shkaktuar përmbytje dhe probleme në qarkullimin e mjeteve dhe të këmbësorëve.

Në Atikën Perëndimore reshjet e shiut ishin më intensive dhe bllokuan rrugët për disa çaste. Në Kamatero dhe Fili, rrugët u përmbytën plotësisht.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img