Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
4.6kmh
0 %
Hën
32 °
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

VIDEO/Stuhia e fuqishme godet Romën, rrugët mbushen plot me mbeturina që “notojnë” mbi ujë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Roma është përmbytur pas një stuhie shiu që goditi vendin. Si pasojë e reshjeve të dendura, uji ka marrë me vete plehrat duke mbushur plot e përplot rrugët.

Stuhia e fortë goditi Romën pasditen e sotme duke krijuar trafik të rënduar në shumë zona të kryeqytetit italian.

Në pamjet e publikuara nëpër mediat italiane duken rrugët e mbushura plot me ujë dhe me mbeturina. Si pasojë e tejmbushjes së koshave, mbeturinat janë shpërndarë në gjithë qytetin.

Më shumë

spot_img
spot_img