Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
29 %
5.7kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
2 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

VIDEO/ Stresi e mban kudo me vete Brilant Martinajn, gjesti prekës që bën për mikun e vrarë në atentat

spot_img

Lajme të ngjashëm

Reperi i njohur, Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi, ka treguar se një nga miqtë e tij më të mirë ishte Brilant Martinaj, i cili u ekzekutua në 17 korrik në një atentat në Fushë Krujë.

Pas ngjarjes së rëndë reperi vendosi që të anulojë të gjithë koncertet e tij të planifikuara në Shqipqri dhe jo vetëm.

Së fundmi Stresi ka  bër një  tjetër gjest prekës për mikun e tij, duke gdhendur në kllëfin e celularur të tij një foto, ku shfaqet krah për krah me shokun e ndjerë.

“Zemra e vëllait, krejt botën ma përmbyse”, shkroi Stresi në një postim në “Instagram”, pas lajmit të ekzekutimit të Brilant Martinajt.

Më shumë


spot_img

spot_img