Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
33 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Video: Stine flet për herë të parë për sherrin me Florin, ja çfarë deklaron

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

bba7cf89f96615e43b42076dc2ff9672

Stine ka folur për herë të parë për sherrin që pati me Flori Mumajesin pas natës finale të “Kënga Magjike”, të shtunën në mbrëmje.

Këngëtari ka zgjedhur skenën e “Dance with me”, për të komentuar shkurtimisht këtë ngjarje, e cila prej dy ditësh ka qenë një ndër më të komentuarat në shtyp.

“Dua t’i kërkoj falje publikut për gjithçka që ka ndodhur. Ne jemi artistë dhe nuk duhet të identifikohemi me dhunën. Nuk e kemi as të nevojshme që të krijojmë ngjarje të tilla për famë, pasi ne e kemi famën”, ka thënë Stine duke mos dashur të flasë më shumë lidhur me këtë çështje.

Edhe partnerja e tij në skenë, Roza Lati ka folur për sherrin e Stines me Florin, ndërsa e ka konsideruar Stinen si një njeri shumë të qetë, që vetëm një provokim i rëndë mund ta ketë shtyrë të reagojë në atë mënyrë.

Lexo edhe: Stine rishfaqet me sy të nxirë pas sherrit me Florin (Foto)

[iframe frameborder=”0″ width=”480″ height=”270″ src=”//www.dailymotion.com/embed/video/x3h97l7″ allowfullscreen ]
Stine flet për herë të parë për sherrin me Florin by newsbomb-al

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img