Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
49 %
2.6kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
25 °
E enjte, 6 Maj, 2021
spot_img

Video skandaloze, drejtoresha e shkollës godet me dërrasë 6-vjeçaren

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një shkollë fillore në Florida. Drejtoresha e shkollës fillore ka goditur një vajzë 6-vjeçare në sytë e nënës së saj.

Ka qenë nëna ajo e cila ka filmuar fshehurazi takimin pasi vuri re se në ambientet e shkollës nuk kishte kamera vëzhgimi dhe kishte frikë se askush nuk do ta besonte.

Nëna e vajzës së vogël mori një telefonatë nga shkolla fillore në Cleëiston, për ta lajmëruar se vajza e saj kishte dëmtuar një kompjuter të shkollës dëmi i së cilës shkonte 50 dollarë.

Në momentin që nëna mbërriti në shkollë për të paguar gjobën, ajo u shoqërua në zyrën e drejtoreshës ku vajza e saj tashmë po e priste.

“Drejtoresha filloi të bërtiste,” tha nëna për një media të huaj.

E teksa pas bërtitjeve drejtoresha filloi ta godasë të miturën me një dërrasë.

Avokati i familjes, Brent Probinsky, i tha CBS News tha se nëna kishte frikë të ndërhynte sepse ajo është padokumenta dhe u frikësua.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img