Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
40 %
3.1kmh
0 %
Mar
32 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

VIDEO SKANDALOZE: Burri masakron me grushte një grua brenda makinës, skena në autostradën Tiranë-Durrës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një video që po shpërndahet me shpejtësi në rrjetet sociale, tregon dhunën e ushtruar ndaj një gruaje nga një person që mund të jetë partneri i saj. Ngjarja ka ndodhur brenda një makine, në krah të autostradës Tiranë-Durrës.

Burri i ulur në vendin e shoferit e kap edhe prej flokësh gruan dhe ja përplas disa herë kokën. Biseda mes tyre kuptohet që është e tensionuar, pasi disa herë shoferi qëllon me grushte dhe kroskotin e makinës.  

albsig

spring

Nuk dihet qartësisht se çfarë lidhje kanë dy personat që ndodhen në makinë, por video është shpërndarë me shpejtësi në rrjetin social Tik Tok. Targa e mjetit, një Fiat Grande Punto, është e mbuluar dhe kjo e bën të vështirë identifikimin e dhunuesit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img