Video: Si u vodh farmacia në Durrës, përleshja me grabitësin

Publikuar tek: aktualitet, më 22:48 12-04-2018 Video: Si u vodh farmacia në Durrës, përleshja me grabitësin

Këto janë pamjet e vjedhjes së një farmacie në Durrës, tek stacioni i trenit.

Hajduti ka qenë me thikë në dorë dhe ka vjedhur 400 mijë lekë të vjetra.

Edhe pse ka dëshmitarë, janë edhe shenjat e gishtave, ende personi nuk është identifikuar nga policia, si rrjedhojë është ende i lirë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « INVESTIGIMI: Drogë dhe prostitucion, çfarë ndodh pas mesnate në Tiranë
Tragjike, shpërthen mina, vdes në vend 55-vjeçari »
Article Logic
Execution time: 0.010912895202637
array(1) { ["section"]=> string(65) "video-si-u-vodh-farmacia-ne-durres-perleshja-me-grabitesin-116704" }