Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
72 %
2.6kmh
75 %
Sht
16 °
Die
21 °
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
19 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

VIDEO SI NËPËR FILMA/ Plas SHERRI në mes të rrugës në Tiranë, qytetari merr makinën dhe tenton të përplasë çiftin, efektivi i policisë parandalon krimin

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një efektiv policie ka arritur të parandalojë një ngjarje kriminale që mund të kishet ndodhur pasditen e sotme në Tiranë.

Dy persona janë përleshur fillimisht me grushta në mes të rrugës, ndërsa më pas njëri prej tyre ka marrë makinën dhe ka përplasur automjetin e tjetrit. Fatmirësisht në vendngjarje është ndodhur edhe një agjent policie, i cili ka bërë të mundur që situata të mos agravonte.

Efektivi ka nxjerrë armën dhe i ka kërkuar personit me bluze të kuqe që të dalë nga makina, ndërsa siç shihet edhe në videon e Ora News, pas tij kanë mbërritur edhe disa policë të tjerë që kanë bërë të mundur arrestimin e tij.

Personi me bluzë të kuqe ende i paidentifikuar për momentin, sipas njërës nga vajzave që ndodhej në këtë konflikt, sapo kishte dalë nga burgu.

Video nga Ora News:

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img