Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Hën
10 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

VIDEO: Shpërthimi me “tritol” dje në Tiranë, momenti kur i riu që telefonoi Policinë e kapi “live”

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shpërthim me lëndë plasëse është regjistruar dje në një pallat në Tiranë. Bëhet me dije se shpërthimi është dëgjuar në një pallat në rrugën “Njazi Meka”, e njohur si zona e Alliasit.

Sipas Policisë Tiranës, dje rreth orës 06:56, në sallën operative të DVP Tiranë ka telefonuar shtetasi K. B, i cili newsbomb.al mëson se është Kozak Braçi, dhe ka deklaruar se rreth orës 03:00 kishte dëgjuar një zhurmë në sheshpushim e pallatit.

Nga veprimet paraprake të kryera nga grupi hetimor, është provuar se zhurma ka ardhur si pasojë e plasjes së një kapsolle me lëndë piroteknike, e konfirmuar dhe nga eksperti anti-eksploziv, pa shkaktuar asnjë dëm material.

Në videon e mëposhtme, duket momenti kur Kozak Braçi ishte “live” në Instagram dhe ka ndodhur shpërthimi. Ky i fundit, ndiqet mjaft nga të rinjtë në rrjetet sociale.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img