Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
35 %
5.1kmh
0 %
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
6 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

VIDEO/ “Shpërthen” deputeti i opozitës në Kuvend, shan mazhorancën: A rob’t jua q***

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i Grupi Parlamentar të PDK-së, Abelard Tahiri, ditën e sotme ka shpërthyer në Kuvend deri në sharje, pasi deputetët e pozitës po bënin zhurmë, teksa ai mori fjalët për të kundërshtuar ministren e Drejtësisë, Albulena Haxhiu.

Tahiri u ngrit në këmbë që të replikonte kundër ministres Haxhiu e cila i kërkonte të “qetësohej”.

 “Z. Tahiri nuk ke nevojë me u shqetësu. Qetësohu. Qetësohu. Ju nuk keni të drejtë ti honi “mbylle” ministres së Drejtësisë dhe askujt tjetër”, tha ajo.

“Të gjitha krimet që i keni bërë do të zbardhen”, tha ajo ndër të tjera.

Teksa po përpiqen t’i përgjigjen Haxhiut nga vendi, Tahiri u është drejtuar deputetëve të LVV-së duke i thënë: Hajde më shumë, më shumë. A robt jua q***.

Më shumë


spot_img

spot_img