Tirana
fog
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
100 %
0.5kmh
58 %
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
24 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

Video shokuese: 17-vjeçarja shqiptare ngjitet në depozitën e ujit dhe kërcënon me vetëvrasje në Greqi

Lajme të ngjashëm


Më shumë