Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

VIDEO/ “Shkrihet” nga flakët super jahti me vlerë 24 milion euro në Mesdhe

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një super jaht me vlerë 24 milionë euro është përfshirë nga flakët në ishullin Formentera në Detin Mesdhe.

Në pronësi të një shefi kompanie me vlerë 400 milion paund jahti është përfshirë nga flakët në brigjet e një ishulli spanjoll.

Anija 45 metra e gjatë u shkrumbua nnga zjarri pasditen e së enjtes në Cala Saona, në perëndim të ishullit mesdhetar të Formentera, vetëm një muaj pasi iu dorëzua pronarit të saj.

Sipas mediave të huaja, mësohet se fatmirësisht ekuipazhi dhe turistët kanë arritur të shpëtohen dhe janë në gjendje të mirë shëndetësore. Në bord ishin 7 anëtarë të ekuipazhit dhe 9 pasagjerë.

 

 

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img