Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
38 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
31 °
E hënë, 4 Korrik, 2022
spot_img

VIDEO/ “Shkova e takova në burg sepse e kam si vëlla”, Rama vizitë në shtëpinë e Hashim Thaçit, i ati i dhuron flamurin e UÇK-së

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama pasditen e kësaj të diele vizitoi familjen e ish-presidentit Hashim Thaçi në Burojë të Kosovës.

Gjatë vizitës Rama teksa ishte duke biseduar me të atin e Hashim Thaçit i tregoi atij se kishte shkuar e kishte vizituar atë në burgun e Hagës dhe i tregoi gjendjen të cilën e kishte gjetur.

albsig

spring

Kryeministri i tregoi atyre se Thaçi ishte në gjendje të mirë. Gjithashtu gjatë vizitës kryeministri i dhuroi të atit të ish-presidentit statujën e Skëndërbeut, ndërsa Ramës i’u dhurua flamuri i UÇK-së dhe një plis.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img