Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
31 %
2.1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
39 °
Mër
42 °
Enj
41 °
Pre
41 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

VIDEO/ “Shkelet” armëpushimi, izraelitët dhe palestinezët përleshen në rrugët e Nju Jorkut

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Izraeli dhe Palestina nënshkruan armëpushimin pas më shumë se 9 ditëve luftime, ku humbën jetën mbi 250 persona, mes tyre edhe shumë fëmijë.

Por duket se konflikti mes izraelitëve dhe palestinezëve është zhvendosur në SHBA, pasi ata janë përplasur në rrugët e Nju Jorkut.

Përleshjet kanë qenë të dhunshme, ku nuk ka munguar as përdorimi i sendeve të forta.

Më shumë

spot_img
spot_img