Tirana
mist
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Die
32 °
Hën
35 °
Mar
37 °
Mër
36 °
Enj
34 °
E diel, 26 Qershor, 2022
spot_img

Video: Sherri me pistoleta dhe vrasja në lokalin në Durrës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Autori i ngjarjes, nuk foli para gjykatës duke u justifikuar se ishte i tronditur, ndërsa avokati e cilësoi ngjarjen aksidentale. Gjykata në fund pranoi kërkesën e prokurorisë, e cila akuzon shtetasin Gëzim Kajno për “vrasje me dashje dhe armëmbajtje pa leje”. Pamjet filmike të transmetuara nga “TCh”:

albsig

spring

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img