Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ Sherr në koncertin e Noizyt në Zvicër, reperi bie përtokë

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ Sherr në koncertin e Noizyt në Zvicër, reperi bie

Një sherr i madh ka ndodhur në një koncert të reperit Noziy në Zvicër.

Disa video të postuara në rrjetet sociale tregojnë sherrin, ndërsa nga pëprlasja shihet edhe Noizy, teksa bie në tokë.

Nuk dihet ende se kush kanë qenë ata që e kanë provokuar dhe kanë dashur të dhunojnë këngëtarin. As nuk dihet saktësisht se kur ka ndodhur ky sherr. Ende nuk ka një reagim nga këngëtari, por videot tregojnë një përplasje të madhe.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese