Tirana
clear sky
-2.5 ° C
-2.5 °
-2.5 °
50 %
2.6kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

VIDEO/ Sherr mes shqiptarit dhe serbit në kufirin Kroaci-Serbi: Albania racën ta…

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një sherr raportohet të ketë ndodhur në kufirin Kroaci – Serbi mes një emigranti nga Kosova dhe një shtetasi serb.

Një video është publikuar edhe në rrjete sociale, ku pretendohet se gjithçka ka ndodhur pas disa provokimeve mes dy të përfshirëve.

Aty shihet se si shqiptari afrohet tek makina e serbit teksa bisedojnë, kosovari e shan “Albania racën ta q**”.

Më pas serbi ka dalë nga makina dhe janë përplasur edhe fizikisht. Nuk dihet nëse nga rasti ka të lënduar.

@lajminet_ #shqiptar #fyp #viral ♬ original sound – lajminet_
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img