Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
1.5kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
2 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

VIDEO/ Sherr masiv dhe të shtëna me armë, plagosen tre shqiptarë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një sherr masiv është shënuar mbrëmjen e djeshme në veri të Mitrovicës.

Bëhet me dije se sherri ka nisur mes disa të rinjve, ku më pas ka degjeneruar dhe në përdorimin e armëve. Tre persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e sherrit dhe të shtënave me armë.

Dy nga tre të plagosurit, shqiptar të Kosovës kanë plagë nga arma e zjarrit në këmb.

Ende nuk dihet shkaku i debatit dhe arsyeja që ka çuar në këtë sherr masiv. Edhe në videon e mëposhtme shihet një numër i madh personash teksa përplasen me njëri tjetrin.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img