Tirana
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
82 %
1kmh
0 %
Mar
26 °
Mër
20 °
Enj
20 °
Pre
21 °
Sht
19 °
E martë, 11 Maj, 2021
spot_img

VIDEO: Sherr i pazakontë në Durrës, vajzat ndalojnë makinat në mes të rrugës dhe rrihen; njëra del ‘zvarr’ nga Smarti

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një sherr i pazakontë ka ndodhur dje në Durrës. Siç shihet nga pamjet, të përfshira janë 4 vajza, dhe 2 djem që përpiqen t’i ndajnë.

Shkaku i sherrit nuk dihet ende, ndërsa në video shihet momenti kur makinat kanë ndaluar në mes të rrugës, në periferi të qytetit bregdetar, pranë Universitetit. Nga një mjet tip Golf kanë dalë dy vajza që konfliktohen me dy vajza të tjera që janë në një makinë Smart.

Një prej vajzave të makinës Golf nxjerr “zvarr” nga makina shoferen e Smartit dhe pasi e shtrinë në tokë, e qëllon. Shoqa e saj e ndihmon gjithashtu, ndërsa mikesha e shoferes së Smartit qendron brenda mjetit.

Ndiqni videon:

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img