Tirana
scattered clouds
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
53 %
2.1kmh
40 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

VIDEO: Sergio Ramos e qëlloi në kokë protierin e Liverpool, pasi nxorri Salah nga loja

spot_img

Lajme të ngjashëm

Performanca e portierit të Liverpool në finalen e Champions League ishte e dobët, dhe dy gabimet fatale i kushtuan kupën anglezëve.

Por disa çaste përpara se Loris Karius të gabonte, mbrojtësi i Real Madrid, Sergio Ramos, po ai që nxorri jashtë fushe talentin Mohamed Salah, i dha një goditje në kokë gardianit të Liverpool.

Goditja ishte me brryl dhe qartas duket që ishte jo aksidentale. Por çuditërisht, asnjë nga pesë gjyqtarët e ndeshjes nuk e vunë re.

Më poshtë video:

Më shumë

spot_img