Hapësire reklamuese

Politikë

VIDEO/ Selia e PD gumëzhoi për 1 Qershor-in, fëmijët vrapojnë për ta përqafuar Sali Berishën

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ Selia e PD gumëzhoi për 1 Qershor-in, fëmijët
Planifikoi atentatin në Berat ndaj një personi, arrestohet 50-vjeçari (EMRI) Ish-kryeministri Sali Berisha me rastin e festës së 1 Qershorit, ditën e djeshme ka mirëpritur në ambientet e selisë blu, dhjetëra fëmijë. Në llogarinë e tij në “Facebook”, Berisha ka publikuar video ku shihet teksa mirëpret fëmijët, të cilët vrapojnë drejt tij për ta përqafuar. Gjatë qëndrimit në seli fëmijët pikturuan dhe zhvilluan një sërë lojrash të cilat ishin organizuar për ta. “Selia e PD, priti dje mbasdite në një takim festiv, më të bukurit tanë me rastin e 1 qershorit”, shkruan Berisha.
 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese