Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ Sara Hoxha i vë kryqin Luizit

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ Sara Hoxha i vë kryqin Luizit

Përgjatë gjjithë sezonit të Big Brother Vip 2 jo pak herë pamë tabelën me fotot e banorëve që organizatorët e këtij formati mbanin në studion e tyre.

Pas çdo eleminimi një kryq i kuq shënohej mbi foton e banorit që largohej nga shtëpia. Një nga një të gjithë u larguan dhe sigurisht i fundit që mbeti ishte piëkrisht Luiz Ejlli, edhe fituesi i çmimit të madh.

Por, si duket “adeti” nuk i ishte bërë këngëtarit dhe së fundmi ka qenë vetë Sara Hoxha e cila përmes një video të publikuar në rrjet tregon momentin kur i ka vënë kryqin edhe Luizit.

"Kisha lënë diçka pa bërë", shkruan Sara krah videos.

 

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese