Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ “Rri mirë”, momente intime mes Ilnisës dhe Meritonit: Ore, kujdes mikrofonin

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ “Rri mirë”, momente intime mes Ilnisës dhe
Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi duket se janë çifiti i parë i edicionit të tretë të Big Brother Vip Albania. Edhë mbrëmjen e djeshme dyshja e kaloi natën në të njëjtin shtrat, ku nuk munguan puthjet mes tyre.  Në videon e  mëposhtme dyshja shihet e mbuluar me jorgan, ku nuk mungon përqafimet, teksa Ilnisa i kërkon Metitonit që të “rrijë urtë”. "Rri mirë, rri tani të flemë pak gjumë se unë s’kam fjetur. Çfarë njeriu paske qenë. Ore rri urt, kujdes mikrofonin”, dëgjohet të thotë Ilnisa, ndëra Meritoni qesh. Mbetet për t'u parë nëse afrimiteti i tyre është i vërtetë, apo nëse është strategji që dyshja kanë vendosur të ndjekin për të marrë avantazh në lojë. © Credits instagram.com/bigbrotheralb_vip © Credist https://top-channel.tv
 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese