Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ Romeo i nxjerr sekretin Donaldit

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ Romeo i nxjerr sekretin Donaldit
Aktori Romeo Veshaj gjatë një bisede me banorët e shtëpisë së “Vëllait të madh”, ka treguar një “sekret” të vogël dhe benefitet e të paturit një vëlla binjak. Ai ka rrëfyer se si Donaldi po ashtu dhe vetë ai kanë përdorur indetitetin e njëri-tjetrit. Donaldi në shumicën e rasteve ka qarkulluar me patentën e Romeos dhe se vetë u pajis me një të tillë vetëm kur doli nga Big Brother Vip1. Romeo: Donaldi patentën e ka marrë pasi doli nga Big Brother. Fation: Domethënë ka qenë me patentën tënde? Romeo: Po, me patentën time dhe pasaportën time. Shkoja në bankë dhe jepja kartën e identitetit të Donaldit, më vinte mandati. Aty duhet të shkruaja Donald Veshaj, unë nisja të shkruaja R… © Credits https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese