Tirana
fog
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
100 %
0.5kmh
58 %
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
24 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

VIDEO/ “Rama ik”, incident në Tropojë, qytetari nxirret jashtë në mes të takimit: Ec tani, e mbarove detyrën, ik te Foltorja

Lajme të ngjashëm

Një incident është regjistruar ditën e sotme në një nga takimet e kryeministrit Edi Rama me qytetarët në Tropojë.

Teksa Rama ishte duke mbajtur fjalën e tij një qytetar ëhtë dëgjuar duke thënë “Rama ik” dhe ka ndërhyrë teksa kryeministri po fliste.

Menjëherë ai është nxjerrë jashtë sallës, teksa Rama e përcolli duke i thënë: E mbarove detyrën, shko te Foltorja.

“Merreni përcilleni, ju lutem. U ekzagjërua. E mbarove detyrën, tani shko te foltorja. Ec tani. Mbajeni, se po e lëshuat bie ai se nuk ecën dot vetë” tha Rama.

 


Më shumë