Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
1 °
E premte, 21 Janar, 2022

VIDEO/ Rama bën kosh me goditjen e parë te shkolla “At’Zef Pllumi”, Pjerin Ndreut “i dështon” përpjekja

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama, i shoqëruar nga zv.kryeministri Arben Ahmetaj dhe kryebashkiaku i Lezhës, Pjerin Ndreu kanë parë nga afër ambientet e shkollës  “At’Zef Pllumi”, në qytetin e Lezhës, e cila u rindërtua pas shembjes nga tërmeti i 26 Nëntorit.

Shkolla “At’Zef Pllumi është një shkollat më të vjetrat në Lezhë, e cila është kompletuar edhe me palestër e fusha sporti. Rama që ka inauguruar mbrëmjen e sotme fushën e basketbollit. I pranishëm në këtë inaugurim ishte edhe kryetari i Bashkisë së Lezhës, Pjerin Nderu i cili tentoi të bënte kosh por topi iku shumë larg. Ndërkohë Rama ka qëlluar në shenjë që me goditjen e parë.

“ Shëngjin – Në një nga shkollat më të vjetra të Lezhës, që pas shkatërrimit ka rilindur me dinjitetin e lartë të emrit “At’Zef Pllumi”
#ShqipëriaEArdhmjaJonë
#SkaKohëPërPushim ” shkruan Rama në Facebook.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img