Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
67 %
1kmh
0 %
Pre
16 °
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
E premte, 24 Shtator, 2021
spot_img

VIDEO që vë në lojë Bashën e ministrat e Ramës, kryeministri e publikon vetë dhe shkrihet gazit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në Instagram një video gazmore ku protagonistë janë kreu i PD-së Lulzim Basha dhe ish-kryeministri Sali Berisha.

Në videon e dubluar me pjesë nga filma të njohur shqiptarë janë edhe ministrat e qeverisë Rama.

Kryeministri nuk ka nguruar ta shoqërojë videon me ‘emoji’ që tregojnë se po shkrihet gazit me batutat që thuhen në video.

 

View this post on Instagram

?????

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on

Më shumë

spot_img