Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO që po bën namin/ Rita Ora mbulohet me flamurin serb, e valvit në mes të koncertit

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO që po bën namin/ Rita Ora mbulohet me flamurin serb, e valvit

Një ngjarje aspak e bukur ka nodhur në një nga kocnertet e këngëtares shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, gjë e cika ka shkaktuar dhe një reagim të ashpër nga fansat e saj në Shqipëri dhe Kosovë.

Teksa ishte duke performuar në Hungari, Rita është parë teksa mban në duar flamurin serb. Në videot të cilat po bëjnë xhiron e rrjetit, këngëtarja shqiptare shihet teksa valvit në duar flamurin serb, madje edhe mbulohet me të.

Nga ky veprim i Ritës, fansat janë zemëruar me të dhe kanë shpërthyer në rrjetet sociale, ndërkohë ka dhe disa të tjerë të cilët thonë se këngëtarja nuk e ka bërë me vetëdije këtë gjest.

@orgerta #ritaora #flamuriserb #tiktokorgerta ♬ original sound - Kacurrele ??‍?

 

@tempulli.official Rita Ora në Hungari interpreton me flamur të Serbisë në dorë #SHPËRNDAJENI##gjirokaster_albania_??? #fypシ #albania?? #fypシ゚viral #albania #festival #kosova #shqiptaret #prishtina #tirana #presheva #bujanoci #medvegja #gjilani #kamenica #tetova #shkupi #kumanova #dibra #ulqini #tuzi #peja #gjakova #saranda #elbasani #durresi #shkodra #janina ♬ original sound - tempulli.official

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese