Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
30 %
5.1kmh
0 %
Mar
1 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
10 °
E martë, 25 Janar, 2022

VIDEO/ Puthje dhe prekje në të pasme, Beatrix “shkrihet” pas përkëdheljeve të Donaldit teksa marrin rreze në oborr

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj janë dy personazhet brenda shtëpisë së “Big Brother Vip” që po tërheqin vëmendjen e publikut.

Së fundmi dyshja kanë shkëmbyer puthje dhe ledhatime me njërin tjetrin, në praninë e banorëve të tjerë, duke e treguar haptazi se mes tyre mund të lindë diçka.

Në videon e pubnblikuar shihet Donaldi duke përqafuar, madje dhe duke prekur këngëtaren në të pasme, ndërsa kjo e fundit duket se shkrihet pas përkëdheljeve të tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img