Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
36 %
2.6kmh
0 %
Hën
34 °
Mar
39 °
Mër
42 °
Enj
41 °
Pre
41 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

VIDEO: Pushuesit i zë shiu në plazhin e Durrësit, marrin peshqirët dhe “ia fusin vrapit” mes çadrave dhe shezlongëve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Tirana, Durrësi dhe disa qytete të tjera të vendit janë pëtrfshirë paraditen e sotme nga reshje shiu që kanë nisur papritur. Më të papritura, rreshjet e shiut me intensitet mesatar kanë qenë për pushuesit në plazhin e Durrësit.

Disa kanë qenë duke u larë në det e të tjerë duke marrë rreze në çadrat e tyre, kur ka nisur shiu.

Siç shihet dhe nga video e mëposhtme e Ora News, pushuesit të papërgatitur, kanë marrë peshqirët dhe çfarë kishin në çadrat e shezlongët e tyre dhe janë larguar me shpejtësi.

Më shumë

spot_img
spot_img