Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
1.5kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
31 °
Hën
33 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

VIDEO/ Punonjësit në azil ngacmojë dhe tallin të moshuarit,”pamjet argëtuese” i publikonin në rrjete sociale

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Infermierët e kujdesit shëndetësor në një azil për të moshuarit në Greqi janë filmuar teksa abuzonin me të moshuarit që ndodhen aty.

Videot e publikuara shkaktuan zemërimin e qytetarëve, pasi pamjet tregonin momente kur punonjësit i ngacmojnë dhe i tallin, ndërsa ata janë të pafuqishëm për t’u mbrojtur.

Punonjësit i filmonin dhe pamjet i kanë publikuar në rrjetet sociale si ”shenjë argëtimi”.

Rasti ishte denoncuar nga një familjar i një prej të moshuarve aty, i cili kishte ndërruar jetë, duke thënë se zërat e tyre duhet të dëgjohen dhe të mos heshtin përballë një situate të tillë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img