Tirana
light rain
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
31 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

VIDEO: Procedohen nga policia tre të rinjtë që rrahën “Keben”, personazhi i “Tik-Tok” shau Aleks Vishën

spot_img

Lajme të ngjashëm

Të tjera përplasje banale në rrjetin social Tik-Tok kanë degjeneruar në përplasje fizike mes disa personave në Tiranë.

Këtë herë viktimë e dhunës që besohet se është nxitur nga vetë ofendimet që bën në rrjetet sociale është TikToksi i njohur si “Kebe”.

albsig

Ai është dhunuar me shkelma e grushte nga tre persona në zonën e Yzberishtit në Tiranë, vetëm pak ditë pasi shau një tjerër personazh të Tik Tokut, Aleks Vishën.

Lidhur me këtë ngjarje, policia bën me dije se ka proceduar shtetasit: D. D., 28 vjeç, E. H., 35 vjeç, dhe K. Xh., 35 vjeç, të tre banues në Tiranë, të cilët akuzohen për veprën penale “Dëmtime të tjera me dashje”.

Ndiqni pamjet:

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img