Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
26 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

Video prekëse: Një i pastrehë feston ditëlindjen e qenit të tij me kapele, tortë dhe qirinj

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Virale është bërë videoja e një të riu të pastrehë, që shihet teksa i feston ditën e lindjes qenushit të tij.

I riu shihet në rrugët e Bucaramanga, kryeqyteti i provincës Santander të Kolumbisë, me qenin e tij me një tortë teksa i feston ditëlindjen qenit të tij.

25-vjeçari i pastrehë, Jose Luis Matos, nga El Penion, jeton që në moshën 10-vjeçare duke lypur restoranteve dhe banorëve të zonës.

Në video 25-vjeçari shihet i ulur në një shkallë me dy qentë e tij, Luna dhe Shaggy, dhe ata të dy mbajnë kapele për ditëlindje, ku njëri prej qenusheve feston ditëlindjen.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img