Tirana
mist
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Die
32 °
Hën
35 °
Mar
37 °
Mër
36 °
Enj
34 °
E diel, 26 Qershor, 2022
spot_img

VIDEO: Prej kohësh i larguar nga Tirana, Lulzim Basha shfaqet në aeroportin e Shtutgardit në Gjermani

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Luzlim Basha dhe bashkëshortja e tij Aurela janë parë këtë të mërkurë (22 qershor) në Aeroportin e Shtutgardit në Gjermani. Çifti ka munguar prej kohësh në Tiranë, ish-kryetari i PD të paktën po, pasi nuk ka marrë pjesë as në seancat plenare në Kuvend.

Newsbomb.al ka siguruar një video të Lulzim Bashës dhe bashkëshortes së tij, të vetëm dhe duke tërhequr valixhet e udhëtimit në Shtutgard. Ata kalojnë pranë udhëtarëve të tjerë nga Shqipëria dhe i përshëndesin. Shikoni videon:

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img