VIDEO/ Politikani filmohet duke pirë kokainë: Isha në një aheng, ai që ma shiti donte të më shantazhonte

Publikuar tek: bota, më 19:32 30-09-2020 VIDEO/ Politikani filmohet duke pirë kokainë: Isha në një aheng, ai që ma shiti donte të më shantazhonte Politikani Mamkovic duke thithur kokaine

Politikani suedez Darko Mamkovic është filmuar duke konsumuar kokainë, ndërsa video është shpërndarë gjerësisht në mediat vendase.

52 vjeçari është këshilltar i opozitës nga partia “Demokratët e Suedisë” në Norrköping dhe është anëtar i bordit rajonal në Östergötland. Ai shfaqet i ulur në një divan, ndërsa në sfond dëgjohet muzikë dhe në tryezën para tij mban disa kanaçe me pije energjike dhe një nargjile. Por më pas Mamkovic përkulet dhe thith një pluhur të bardhë që disa njerëz të Partisë “Demokratët e Suedisë” thonë se është kokainë.

“Ishte një gabim i njëhershëm kur isha i dehur në një aheng privat, ku doli që personi që më dha substancën po kërkonte të merrte material kompromentues kundër meje për qëllime shantazhi," ka thënë ndër të tjera politikani.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Konflikti mes Armenisë, presidenti i Azerbajxhanit: Do të luftojmë deri sa të largohen nga tokat tona
Ngjarje misterioze, gjendet e vdekur punonjësja e ambasadës amerikane në Ukrainë »
Article Logic
Execution time: 0.011051177978516
array(1) { ["section"]=> string(108) "video-politikani-filmohet-duke-pire-kokaine-isha-ne-nje-aheng-ai-qe-ma-shiti-donte-te-me-shantazhonte-222254" }