Tirana
scattered clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
1.5kmh
40 %
Hën
7 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

“Ku është se do t’i q**ë motrën”, familjarët e Mateos shqyejnë derën e Gjykatës së Fierit: Ku e keni fshehur Çalamanin, do ta vrasim (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Forca të shumta të Policisë së Fierit kanë blinduar Gjykatën e këtij qyteti pasi sot do të jepet masa e sigurisë për Klodian Çalamanin, autorin e vrasjes së djalit 8 vjeçar Mateo Vasiu. Aty ndodhet dhe një numër i madh familjarësh.

Prindër dhe familjarë të afërt të Matesos së vogël kanë shkuar të shumtë në ambentet e Gjykatës dhe kanë shqyer derën kryesore. Ata kanë hyrë në ambientet e brendshme dhe kanë kërkuar vrasësin e djalit të tyre.

“Ku e keni fshehur maskarain. Do ta vrasim”, dëgjohet të thonë familjarët e vogëlushit. “Ku është se do t’i q**ë motrën? Ku është?? Do t’i q**më motrën po të them”, dëgjohet të thotë babai i vogëlushti, ndërsa policët e ndalojnë të futet më tej brenda Gjykatës.

Klodian Çalamani akuzohet për veprën penale “Vrasje në rrethana cilësuese, ndaj të miturve”. Vepër penale e cila dënohet me 20 vjet burg deri në burgim të përjetshëm.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img