Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
4.1kmh
20 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

VIDEO/ Po ziheshin në ballkon, çifti rus bie nga kati i dytë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një çift rus ka rënë nga kati i dytë i ballkonit të shtëpisë së tyre, pasi kangjellat nuk e kanë mbajtur peshën e tyre.

Në videon që po bën xhiron e rrjeteve sociale, çifti Olga Volkova dhe Yevgeny Karlagin, të dy 35 vjeç, shihet se po zihen me njëri tjetrin, por papritur bien nga kati i dytë.

Fatmirësisht të dy mbijetuan, por morën dëmtime të shumta. Shpresojmë që çifti ta ketë kuptuar se është më mirë që sherret t’i bëjnë brenda shtëpisë, pasi ballkoni është i rrezikshëm.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img