Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
87 %
2.1kmh
100 %
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
11 °
Hën
10 °
Mar
8 °
E premte, 27 Janar, 2023

Video/ Po mbante fjalimin në një konferencë, diplomati saudit rrëzohet për tokë dhe ndërron jetë në Kajro

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një diplomat nga Arabia Saudite  vdiq papritur teksa po fliste në konferencën arabo-afrikane në Egjipt .

Sipas mediave ndërkombëtare bëhet fjalë për diplomatin dhe biznesmenin saudit Mohammad Fahad al-Qahtani .

Burri fatkeq u rrëzua gjatë një fjalimi që po mbante ku shprehte mbështetjen për arritjet e presidentit egjiptian Abdel Fattah Al-Sisi” të hënën, më 8 gusht.

Al -Qahtani , Kryetar i Bordit të Kompanisë Al-Salam Holding, e përshkroi Abdel Fattah Al-Sisi si një njeri të paqes. Dyshohet se ai gumbi jetën si pasojë e një arresti kardiak.

 

Më shumë


spot_img
spot_img