Tirana
scattered clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
4.1kmh
40 %
Pre
26 °
Sht
28 °
Die
22 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

VIDEO/ “Po fola unë për ty, prishen shumë familje”, degjeneron debate mes konkurrenteve në Për’puthen: Debile, idiote! Mbylle gojën

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një debat ka degjeneruar në emisionin “Për’puthen”, ku dy konkurrentet kanë ofenduar njëra-tjetrën.

Sherri nisi pas takimit të konkurretes Xhemi me Petron. Konkurrentja Eda, i tha Xhemit që kjo e fundit të mos shtirej si dikush tjetër. Kaq u desh që debati mes vajzave të degradonte në ofendime dhe paralajmërime për gjyq.

Debati në studio:

Eda: Kam aq shumë informacione sa fytyra jote…

Xheni: Pusho idjote, debile. Mbylle gojën dhe mos fol

Eda: Kjo është Xheni të dashur miq… Nëse flas unë prishen familje

Xheni: Tregoi pra informacionet tregoi…

Eda: Ti e di shumë mirë se çfarë di unë për ty. Do i shpërndaj të gjitha

Xheni: Unë nuk e di, por do t’i dëgjoj, jam e hapur

Eda: Lidhja jote, un do t’i hap, do t’i shpërndaj të gjitha

Xheni: Unë me ty do ta ndjek në rrugë ligjore

Eda: Mos bëj rolin e Shën Mërisë mua se të njoh shumë mirë kush je..

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img