Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
23 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

VIDEO/ Po e bezdiste teksa raportonte “live”, gazetarja gjuan me shuplakë një djalë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Videoja e një gazetarje që ka qëlluar një djalë teksa ishte “live” po qarkullon në mediat sociale.

Gazetarja Maira Hashni në Pakistan goditi me shuplakë një fëmijë që po kalonte aty teksa ajo ishte duke raportuar drejtpërdrejt.

Gazetarja tha se e bëri këtë pasi djali po shqetësonte vazhdimisht një familje dhe që nuk po ndalte.

“Ky djalë po shqetësonte një familje gjatë intervistës, gjë që i mërziti ata. Fillimisht u përpoqa t’i tregoja bukur se sjellja e tij nuk ishte e mirë, por ra në vesh të shurdhër dhe ai po shqetësonte edhe më shumë familjen. Sjellja e djalit nuk duhet toleruar” tha ajo.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img