Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
51 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
36 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

VIDEO/ Plas SHERRI te “Xhamlliku” në Tiranë, bab e bir konfliktohen me një person tjetër në lokal, “kërcet” dërrasa kokës, policia në vendngjarje

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një sherr i madh ka ndodhur pak minuta më parë në një lokal në zonën e “Xhamllikut” në Tiranë. Bab e bir janë konfliktuar me një person tjetër, ku nuk ka munguar as përdorimi i sendeve të forta.

Sherri ka zgjatur disa minuta dhe ka shqetësuar të gjithë banorët e lagjes, ndërkohë që policia ka mbërritur me urgjencë në vendngjarje dhe ka bërë të mundur arrestimin e personave të përfshirë në sherr.

Banorët e lagjes shprehen se njëri nga të arrestuarit njihet si një person problematik, i dënuar disa herë për vepra të ndryshme penale.

Më shumë

spot_img
spot_img