Tirana
light rain
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
29 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

VIDEO/ PLAS sherri në Kuvendin e RMV-së, deputetët përplasen me njëri-tjetrin

spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjatë seancës së ditës së sotme në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut ka ndodhur një incident mes mes Kryesuesit të Komisionit për Çështje Evropjane në Kuvend, Arbër Ademit dhe deputetëve të VMRO-DPMNE-së.

Në videon që ka publikuar deputeti i VMRO-DPMNE-së, Mile Lefkov shihet se incidenti ka ndodhur afër foltorës së sallës së komisionit.

albsig

Deputetët e VMRO-së, shihen në video se s ii kanë hequr mikrofonin Ademit dhe më pas situate ka agravuar.

Në anën tjetër shihen se si deputetet e BDI-së Koxhaxhiku dhe Bilalli Zendeli mundohen që të qetësojnë situatën.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img