Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
30 %
5.1kmh
0 %
Mar
1 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
10 °
E martë, 25 Janar, 2022

VIDEO/ Plas sherri në emisionin e dashurisë, konkurrentet kapen për flokësh me njëra-tjetrën

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një incident ka ndodhur në emisionin “It’s my love”, ku dy nga konkurrentet janë përleshur fizikisht me njëra-tjetrën.

Ina dhe Albana, të cilat edhe ishin të ulura afërt njëra tjetrës, për një moment filluan ta sulmojnë njëra-tjetrën gjatë emisionit.

E gjithë kjo ndodhi pasi një debati ku Albana kërkonte nga Ina që të mos flasë më, derisa kjo e fundit e revoltuar e përfundoi bisedën duke filluar sulmin fizik ndaj konkurrentes.

“Mshele”, dëgjohet duke thënë Albana.

“Kujt po i thu mshele?”, pyet Ina.

“Kujna je t’u i thanë mshele?”, vazhdoi Ina.

“PO MSHELE THASH”, i është përgjigjur me piskamë Albana.  

Situata agravoi aq shumë sa pa mbaruar fjalinë Albana, Ina e sulmoi, skenë e cila detyroi moderatorin të mbyllte emisionin.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img