Tirana
scattered clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
2.1kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
26 °
Die
27 °
Hën
22 °
E enjte, 8 Qershor, 2023

VIDEO / Plas sherri mes vajzave në emisionin “rozë”: “Kujdes me mu se t’i thej gishtat!”

Lajme të ngjashëm

Gisela dhe Briki janë dy nga konkurrentet në emisionin “Përputhen”, ku djem dhe vajza mblidhen për të gjetur shpirtin binjak.

Megjithatë, jo gjithmonë dashuria triumfon, sidomos kur në mes futen interesa të përbashkëta.

Së fundmi Disela dhe Briki janë përplasur fizikisht me njëra tjetrën, për shkak se Briki doli në takim me Artjonin.

“Këto okej, kujdes me mua. Kujdes me mua, se t’i thej gishtat”, i thotë ajo teksa debatojnë.

VIDEO:

Më shumë