Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
6.2kmh
0 %
Mar
19 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

VIDEO/ Plas mes shqiptarëve në avion, vjehrri dhe dhëndri rrihen me grushta me njëri tjetrin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një sherr ka ndodhur mes një vjehrri dhe dhëndrit të tij në avionin që po udhëtonte drejt Kosovës.

Të dy këta persona janë shqiptarë të Kosovës, ndërkohë që në video shihet se përplasja ka qenë shumë e dhunshme.

Është dashur ndërhyrja e pasagjerëve të tjerë që sherri të përfundonte, ndërkohë që personat e tjerë në avion kanë qenë shumë të shqetësuar. Nuk dihet nëse dy qytetarët e përfshirë në sherr janë arrestuar nga policia kur avioni ka zbritur në tokë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img