Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
31 %
5.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

VIDEO/ Plas “debati”, Beniada e kundërshton, Beatrixi: Fëmijët duhet të rriten me nënë dhe babë, dy burra nuk mund ta edukojnë!

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Loja e rradhës në “Big Brother Vip” ka në fokus tema sociale për të cilat banorët duhet të diskutojnë dhe të hapin debat me njëri-tjetrin.

“Adoptimi nga çiftet homoseksualë” ishte tema e cila i ra Beniadës dhe Beatrixit ky kjo e fundit e tha troç që është “kundër”.

Sipas saj në rritjen e një fëmije duhet të jenë të pranishëm si figura atërore dhe ajo e nënës.

Këngëtarja shtoi se është e pamundur që dashurinë dhe dhembushrinë që mund ta mësojë nga nëna t’ja falin dy burra.

“Mendoj që kur tqë sjllesh në jetë një fëmijë duhet të rritet me dashurinë e mamit dhe të babit. Mendoj se është e pamundur që nga dy burra të marrë edukatën dhe mënyrën se si mund të ndihen nga një mama”, tha ajo.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img