Tirana
few clouds
21 ° C
21 °
21 °
49 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

VIDEO PIKANTE/ Kur Kryeministria ishte e rrethuar me hekura dhe Berisha i kalonte nga sipër

spot_img

Lajme të ngjashëm

7ace72e7e810f7f1f81f6e8d89d92bb2

Foto e mësipërme është shkëputur nga një video e shumë viteve më parë, kur Kryeministria ishte e rrethuar me kangjëlla hekuri.

Në kohën kur video është rregjistruar, Kryeministria ka qenë me kangjëlla hekuri, përpara se të rrethohej dhe me mur. Por me ardhjen e tij në pushtet në 2013, Kryeministri Rama hoqi si kangjëllat dhe murin.

Ish-kryeministri Berisha, i shoqëruar nga një pjesë e stafit dhe truprojat, kalon gardhin dhe del të takojë fëmijët që e prisnin jashtë.

 

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img