Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
100 %
1.5kmh
90 %
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
10 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

VIDEO/ Persona të maskuar futen në Big Brother, njëri tenton t’i gjuaj me tort Fifit, këngëtarja bën gjestin epik

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Mbrëmë, duke qenë festa e Halloween-it, produksioni i Big Brother është përkujdesur që edhe banorët ta festojnë.

Një nga provat e javës ishte që disa persona të maskuar do të hynin në shtëpi, ndërsa banorët nuk duhet të reagonin.

Por, një gjë e tillë nuk ndodhi me Fifin, pasi një person i maskuar u fut me një tortë në dorë e sillej përreth Fifit. Ai tenton ta gjuaj në fytyrë me tortën, ndërsa kjo e fundit ia merr nga dora dhe fillon e ha, e më pas e ndan edhe me banorët.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img